Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki


Piłsudskiego 18

50-033 Wrocław

Numer telefonu: 512 121 253

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://kancelariarostocki.pl/oferta/klienci-indywidualni/sprawy-rozwodowe-kancelaria-adwokacka-marcin-rostocki/


Szczegóły http://kancelariarostocki.pl/oferta/klienci-indywidualni/sprawy-rozwodowe-kancelaria-adwokacka-marcin-rostocki/ - Sprawy rozwodowe

Rozpad małżeństwa to bardzo poważny problem dzisiejszych czasów. Coraz większa liczba małżonków, po zaledwie kilku latach, decyduje się jednak rozejść i pójść każde w swoją stronę. Powodów jest wiele, nie zawsze są to zdrady, czasami jedynie szeroko pojęta różnica charakterów. Konsekwencje takiej decyzji są jednak znaczące, dlatego warto skorzystać z porady wykwalifikowanej kancelarii prawnej.

Mecenas który poprowadzi sprawy rozwodowe we Wrocławiu, to specjalista cieszący się coraz większym zainteresowaniem. Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki służy nie tylko poradnictwem w zakresie rozwodów, separacji, alimentów czy ustalenia prawa do opieki nad małoletnimi dziećmi, ale na życzenie klienta, na mocy udzielonego jej pełnomocnictwa, będzie także reprezentować go przed sądami każdej kolejnej instancji. Może też uczestniczyć w mediacjach pomiędzy współmałżonkami.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

Znajdź firmę...