Węgier Glass


Szklarska 39

68-200 Żary

Numer telefonu: +48 68 374 35 59

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.wegierglass.com.pl/


Szczegóły Wziernik kwarcowy

W niektórych zakładach przemysłowych konieczna jest stała kontrola procesów zachodzących w zbiornikach pod ciśnieniem przy dużym obciążeniu termicznym i chemicznym. Aby można było taką kontrolę wzrokową prowadzić, potrzebny jest dobrej jakości wziernik kwarcowy, który można nabyć na stronie wegierglass.com.pl. Jest to producent szkła kominkowego i przemysłowego, który na rynku istnieje już od ćwierćwiecza i przez ten czas zdobył sobie renomę i zaufanie kontrahentów nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Szkło kwarcowe, z którego produkuje się wzierniki, jest niezwykle cenione, chociażby dlatego, że jest wyjątkowo gładkie o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności, odporne na temperatury do 1100 stopni Celsjusza. Jest ono także odporne na działanie przeróżnych środków chemicznych. Jeżeli potrzebujesz tego rodzaju szkła, nie zastanawiaj się dłużej i wejdź w kooperację z producentem, który jest w stanie wykonać każdą ilość wybranego artykułu, ponieważ dysponuje nie tylko świetnie wyszkoloną załogą, nowoczesnymi technologiami, ale także najnowocześniejszym parkiem maszynowym.


Szkło wziernikowe, które nam dostarczyli okazało się być w wysokiej jakości oraz o odpowiednich parametrach. :) Najlepsza oferta tego typu na naszym rynku.
Opublikowane przez: silverbird669 Data: 2020-06-22 12:17:05 Ocena: 5

Inne firmy niedaleko

Zielarnia Klasztorna


Kazimierza Lisowskiego 16, Zielona Góra

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę...