Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Bukowińska 22

02-703 Warszawa

Numer telefonu: +48 22 472 40 10

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://lizard.pl/chmura/chmura-office-365/


Szczegóły Migracja Office 365

Proces przygotowania i dostosowania serwera zaczyna się od wnikliwej analizy potrzeb klienta. W fazie wdrożenia usługi, następuje montaż, testowanie, a następnie instalacja oprogramowania wraz z zamówionymi panelami zarządzającymi.

Firma Lizard jest merytorycznie przygotowana do wykonania całego procesu prac związanych z hostingiem.Proponowane wirtualne serwery to wyodrębniony fragment zasobów serwera dedykowanego, podłączonego do sieci internet. Na VPS składa się przestrzeń dyskowa, łącze internetowe, system operacyjny, aplikacje zarządzające.

Należy pamiętać, że nie zawsze najlepszym miejscem do utrzymywania własnych danych i usług jest  siedziba firmy. Kolokacja serwerów, a więc umieszczenie ich w centralnym punkcie sieci z gwarantowanym zasilaniem, połączeniem z zasobami Internetu, właściwym chłodzeniem i opieką administracyjną zwiększa ich stabilności oraz obniża koszty utrzymania. Wszelkie zasoby są stale monitorowane, a naszym klientom dajemy możliwość obejrzenia infrastruktury osobiście


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Przejdź do wpisu >

Szyj po swojemu Konrad Mioduszewski


Marii Rodziewiczówny 8, Tłuszcz

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę...