Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Zając


Paderewskiego 6

61-770 Poznań

Numer telefonu: 604 189 269

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://adwokatzajac.pl/kancelaria/kancelaria-adwokacka-poznan/


Szczegóły Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Zając - Kancelaria adwokacka poznań

Działająca w stolicy Wielkopolski kancelaria zatrudnia specjalistów z różnych dziedzin prawa, więc jej oferta jest szeroka. 

W zakresie prawa korporacyjnego kancelaria adwokacka w Poznaniu pomaga firmom w zakładaniu, prowadzeniu i rozwiązywaniu spraw prawnych związanych z działalnością gospodarczą. Prowadzi negocjacje, doradza przy zakupach i sprzedaży firm oraz w innych kwestiach związanych z biznesem.

Klientom potrzebującym pomocy w sprawach rodzinnych oferuje wsparcie w kwestiach rozwodowych, ustalaniu alimentów, opiece nad dziećmi i innych kwestiach związanych z życiem rodzinnym.

Prawo pracy to kolejny obszar, w którym działa podmiot. Prawnicy pomagają w rozwiązywaniu sporów związanych z zatrudnieniem, reprezentują klientów w sprawach sądowych i doradzają w kwestiach związanych z pracą.

Podsumowując, kancelaria prawna to miejsce, w którym klientom zapewniana jest wszechstronna pomoc prawna. Prawnicy pracujący w kancelariach mają specjalistyczną wiedzę, która pozwalają im reprezentować interesy klientów i pomagać im w rozwiązywaniu różnych kwestii prawnych. 


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

New Dent Clinic


Glebowa 38, Poznań

Przejdź do wpisu >

Willa Arkadia


Spławie 48A, Poznań

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę...