OSTROWSKI LESZEK S.Q.L.


Gen. Władysława Sikorskiego 42

20-814 Lublin

Numer telefonu: 502 263 797

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://zaproszenia.lublin.pl/nadruk/


Szczegóły OSTROWSKI LESZEK S.Q.L. - Druk zaproszeń cennik

Na stronie internetowej zaproszenia.lublin.pl można zapoznać się z ofertą firmy sprzedającej zaproszenia na różne okazje oraz wykonującej spersonalizowany zadruk w środku każdej sztuki.

W aktualnym katalogu najwięcej produktów związanych jest ze ślubem oraz weselem. Klienci mogą wybierać spośród wielu przepięknych motywów zaproszeń, między innymi w popularnym stylu boho, czy ze złotymi elementami lub okazałymi wycięciami, nie brakuje również minimalistycznych propozycji. Każdy rodzaj oferowanych artykułów jest wyjątkowy, dlatego kupujący nie powinni mieć problemów z dokonaniem wyboru. 

Na stronie dostępny jest również obowiązujący cennik druku zaproszeń. Wartość całego zlecenia uzależniona jest przede wszystkim od ilości potrzebnych zaproszeń oraz od tego, czy nazwiska gości mają być nadrukowane (opcjonalnie para młoda może uzupełniać je samodzielnie). Dodatkowo firma z Lublina może zaproponować personalizowane koperty w atrakcyjnej cenie oraz ich adresowanie, a także winietki na stoły gości. 


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

E-pilarz


Obsza 141, Obsza

Przejdź do wpisu >

merg.pl


Gołaszyn 116F, Gołaszyn

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę...