Pomoc Drogowa Bogumił Kuś


Budziszyńska 29a

70-023 Szczecin

Numer telefonu: 513 755 400

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.autoholowanie-szczecin.eu/


Szczegóły https://www.autoholowanie-szczecin.eu/ - Pomoc drogowa szczecin niemcy

Oferta firmy świadczącej pomoc drogową może zainteresować osoby mające problem z samochodem. Jeżeli pojazd odmówił posłuszeństwa podczas pokonywania kolejnych kilometrów, firma Pomoc Drogowa Bogumił Kuś chętnie wyśle fachowców pod wskazany przez klienta adres. Mogą oni przywieźć klientowi paliwo. Zajmą się też wymianą pękniętej opony.

Do usług firmy należy transportowanie na lawecie pojazdów, którymi nie można kontynuować podróżowania. Jeśli auto klienta ulegnie uszkodzeniu z powodu zdarzenia drogowego, zostanie mu zapewniony samochód zastępczy. Pomoc drogowa działająca w Szczecinie i Niemczech może sprowadzić pojazd z zagranicy. Koszt wypożyczenia auta zastępczego pokrywany jest z OC sprawcy wypadku.

Firma działa przez 24 godziny w ciągu doby. Jest gotowa nieść pomoc klientom bez względu na dzień tygodnia. Podczas ustalania ceny za usługę bierze pod uwagę kilka czynników, w tym np. rodzaj awarii oraz liczbę kilometrów do pokonania przez lawetę. Na życzenie klienta firma wystawia faktury VAT.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

DEORO


Łabędzia 38, Szczecin

Przejdź do wpisu >

Kapitan Cook


Rejtana 12A, Luboń

Przejdź do wpisu >

SYSTEM 1 Sp. z o. o.


E. Plater 25A, Szczecinek

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę...