Ars Medic


Podgórna 4

60-101 Poznań

Numer telefonu: 61 852 81 08

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.arsmedic.pl/poradnia/psychiatria/


Szczegóły Profesjonalna klinika psychiatrii | Ars Medic Poznań

Wśród osób cierpiących na rozmaite zaburzenia psychiczne wciąż zakorzeniona jest obawa przed wizytą u lekarza, zajmującego się tego typu przypadkami. Warto jednak spróbować, bo może się okazać, że problem wcale nie jest tak duży! Z pewnością nie można zwlekać, bo konsekwencje tego mogą być bardzo poważne.

Pomóc może niejedna klinika psychiatrii z Poznania, taka jak arsmedic.pl, gdzie pracują doświadczeni lekarze psychiatrzy. Taki profesjonalista przeprowadzi wywiad, porozmawia z Tobą i z pewnością postara się postawić diagnozę. Jest to kluczowe, aby móc rozpocząć skuteczne leczenie. Jeżeli więc niepokoi Cię Twój stan lub chcesz zaprowadzić do specjalisty kogoś bliskiego, to nie zwlekaj i postaw na pomoc. Tłamszenie traumy może przynieść negatywne skutki, które doprowadzą do pogłębienia się stanów lękowych lub innych przypadłości.


Według mnie Ars Medic to świetna placówka medyczna. Można tam trafić w ręce dobrych specjalistów, tj. psychiatra czy neurolog, z pozytywnym podejściem do pacjenta.
Opublikowane przez: isedonto Data: 2019-11-22 15:56:47 Ocena: 4

Inne firmy niedaleko

Lookban.com


Łobeska 7, Poznań

Przejdź do wpisu >

New Dent Clinic


Glebowa 38, Poznań

Przejdź do wpisu >

Willa Arkadia


Spławie 48A, Poznań

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę...