Arkadia Firma Archeologiczna


Sympatyczna 18

35-314 Rzeszów

Numer telefonu: 662152589

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://nadzory-archeologiczne.pl/


Szczegóły Firma Archeologiczna Arkadia Kraków

Ogromne doświadczenie, pełen profesjonalizm, stuprocentowe zaangażowanie w szybką i bezproblemową realizację zleceń, ogromna precyzja i dokładność przy każdym zadaniu oraz atrakcyjne oferty cenowe - to tylko niektóre z wielu zalet charakteryzujących zakład Arkadia. Ta profesjonalna firma archeologiczna wykonuje prace w Krakowie, Warszawie, Opolu i wielu innych polskich miastach.

W zakładzie pracuje zespół specjalistów o najwyższych kompetencjach. Fachowcy, łącząc swoje potężne doświadczenie z niezwykłą wiedzą i ogromną pasją do tego, co robią, są w stanie zagwarantować klientom profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy oraz wyjątkowo wysokie standardy usług.

Firma oferuje wykonanie odpowiednich badań wykopaliskowych i nadzorów archeologicznych na obszarach objętych ochroną konserwatorską. Jej propozycją jest także kompleksowe przygotowanie ewidencji zabytków nieruchomych oraz ewidencji stanowisk archeologicznych, a także poszukiwanie zabytków ruchomych za pomocą wykrywacza metali.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

SpecBHP


Rejtana 53a, Rzeszów

Przejdź do wpisu >

WIK-PEX


Grunwaldzka 22, Rudnik nad Sanem

Przejdź do wpisu >

PPC Film Studio


Szwoleżerów 5, Rzeszów

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę...