Peggy Brown Salon Dodatków Ślubnych i Weselnych


Łagiewnicka 54

91-463 Łódź

Numer telefonu: 501 833 198

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.peggybrown.pl/winietki-na-stol-weselny.html


Szczegóły Winietki ślubne • Peggy Brown Salon Dodatków Ślubnych i Weselnych

Wesele jest z reguły większym przedsięwzięciem – zorganizowanie zabawy tego typu wiąże się z koniecznością zadbania o naprawdę wiele szczegółów. W powszechnym odczuciu, głęboka troska o detale jest synonimem prawdziwej elegancji i dobrego smaku. Warto więc zatroszczyć się więc także o gustownie wykonane winietki ślubne, gdy planujemy imprezę tego rodzaju.

Takie detale nie tylko ułatwią gościom poruszanie się po sali restauracyjnej, gdzie będą stać stoły z przysmakami oraz alkoholem, gdyż każdy będzie mógł szybko odnaleźć przypisane mu miejsce, lecz także zrobią bardzo miłe wrażenie na większości zaproszonych.

Wszyscy, potrzebujący aktualnie winietek ślubnych, mogą zaopatrzyć się w taki produkt (oraz wiele innych, praktycznych drobiazgów, wykonanych z papieru, jak zaproszenia oraz zawieszki na butelki), korzystając ze sklepu internetowego, jaki działa pod adresem: peggybrown.pl.

Wszystkie oferowane tam dodatki są wykonywane ręcznie, przy użyciu najlepszych technik drukarskich oraz introligatorskich – jest to gwarancją ich doskonałej jakości.


Szykujesz się do uroczystości weselnej? Sądzę, że z pewnością warto interesować się ofertą Peggy Brown, bo ich winietki czy zaproszenia ślubne to małe dzieła sztuki. :)
Opublikowane przez: ivofi Data: 2019-06-05 13:45:00 Ocena: 5

Inne firmy niedaleko

Butik-Kesi


Sadowa 3, Ksawerów

Przejdź do wpisu >

Linguemix


Konstantego Ildefonsa Galczyńskiego 2a, Łódź

Przejdź do wpisu >

Kamienica6


Plac Kościuszki 6, Aleksandrów Łódzki

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę...