Splendear.com


Osmańska 5

02-823 Warszawa

Numer telefonu: +(48) 781-140-040

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://splendear.com/obuwie-guess


Szczegóły Obuwie guess - Splendear.com

Guess jest amerykańskim przedsiębiorstwem odzieżowym, które powstało w 1981 roku. Poza ubraniami zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów, takich jak perfumy, buty, zegarki oraz biżuteria. Marka ta cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród wielu osób na całym świecie, a wszystko to za sprawą oferowania rzeczy wysokiej jakości. Dzięki temu nie niszczą się one nawet w przypadku częstego użytkowania. Produktem godnym polecenia są obuwie Guess dostępne na stronie Splendear.com.

Wybór odpowiednich butów nie powinien być przypadkowy, ponieważ ten właśnie element garderoby ma ogromny wpływ zarówno na zdrowie stóp, jak i kręgosłupa, szyi, bioder oraz kolan. W dzisiejszych czasach masowa produkcja spowodowała, że znaczna część towarów dostępnych w sklepach, uległa standaryzacji. Dlatego też tym bardziej warto stawiać na znane i sprawdzone marki, oferujące niezawodne obuwie pochodzące z najwyższej półki.


Na Splendear.com możemy kupić m.in. modne i markowe obuwie. Na przykład takie od Guess - dla mnie zakupy w tym sklepie są pomocne w nadążaniu za trendami mody.
Opublikowane przez: nealdou Data: 2019-04-02 11:58:49 Ocena: 4

Inne firmy niedaleko

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Przejdź do wpisu >

Kominki Wanat


Warszawska 177, Łomianki

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę...